©Factum 2024. All rights reserved.
Меню

Легалізація вашої професійної діяльності

Factum ©2024

+38 (067) 256 87 44

Сертифікація ДСТУ ISO 39001:2015

Що таке ISO 39001?

ISO 39001 – це міжнародний стандарт, призначений для систем управління дорожньою безпекою. Він називається “Системи управління безпекою дорожнього руху. Вимоги зі стандартизації” і був опублікований Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO).

Стандарт ISO 39001 розроблений з метою допомогти організаціям будувати ефективні системи управління дорожньою безпекою, спрямовані на зменшення ризиків та покращення безпеки дорожнього руху. Він може бути використаний різними видами організацій, включаючи державні установи, комерційні компанії, а також інші організації, які мають відношення до дорожнього руху та безпеки.

Стандарт містить вимоги до розробки, впровадження та підтримки систем управління дорожньою безпекою, які можуть бути адаптовані під конкретні потреби та характеристики кожної організації. Його впровадження може допомогти зниженню аварій та травматизму на дорогах, покращити безпеку водіїв, пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

Кому підходить сертифікація за стандартом ISO 39001?

Сертифікація за стандартом ISO 39001 може бути корисною для різних типів організацій та підприємств, які мають відношення до дорожнього руху та бажають покращити свою систему управління дорожньою безпекою. Ось деякі з можливих користувачів сертифікації за ISO 39001:

 • Дорожні органи та державні установи: Державні установи відповідальні за дорожні мережі та безпеку на дорогах можуть отримати користь від сертифікації за ISO 39001 для забезпечення ефективної системи управління дорожньою безпекою.
 • Транспортні компанії: Компанії, які надають транспортні послуги, включаючи автоперевезення та логістичні послуги, можуть використовувати цей стандарт для покращення безпеки своїх флотів та оптимізації управління ризиками.
 • Промислові підприємства: організації, які мають власний транспорт чи здійснюють перевезення товарів, можуть використовувати ISO 39001 для забезпечення безпечності своїх транспортних операцій.
 • Муніципалітети та комунальні служби: Органи місцевого самоврядування та муніципальні служби можуть використовувати стандарт для покращення безпеки дорожнього руху в межах їхніх територій.
 • Будівельні компанії: Компанії, які використовують автотранспорт у своїй будівельній діяльності, можуть впроваджувати ISO 39001 для зменшення ризиків інцидентів на дорогах.

Це лише кілька прикладів, і стандарт може бути корисним для будь-якої організації, яка бажає покращити своє управління дорожньою безпекою та зменшити ризики аварій на дорогах.

Чим корисний стандарт ISO 39001 для моєї організації?

Стандарт ISO 39001 може бути корисним для вашої організації з ряду причин:

 • Покращення безпеки: ISO 39001 допомагає вам розробити та впровадити систему управління дорожньою безпекою, спрямовану на зменшення ризиків аварій та травматизму на дорогах. Це може призвести до покращення безпеки для ваших співробітників, клієнтів та інших учасників дорожнього руху.
 • Виконання законодавства: Впровадження ISO 39001 дозволяє вашій організації відповідати вимогам законодавства та нормативам, пов’язаним із дорожньою безпекою. Це може запобігти штрафам та іншим правовим проблемам.
 • Покращення репутації: Організації, які приділяють увагу безпеці на дорогах та мають сертифікат ISO 39001, можуть позитивно впливати на свою репутацію в очах клієнтів, партнерів та громадськості.
 • Ефективне управління ризиками: Система управління, заснована на вимогах ISO 39001, допомагає ідентифікувати та ефективно управляти ризиками, пов’язаними з дорожньою діяльністю вашої організації.
 • Зменшення витрат: Покращення безпеки на дорогах може призвести до зменшення витрат, пов’язаних із забезпеченням медичної допомоги, ремонтом автотранспорту та іншими витратами, пов’язаними з аваріями.
 • Підвищення ефективності: ISO 39001 сприяє вдосконаленню процесів управління дорожньою безпекою, що може призвести до підвищення ефективності та продуктивності вашої організації.

Загалом, сертифікація за стандартом ISO 39001 може допомогти вашій організації створити безпечну та ефективну систему управління дорожньою безпекою, що призведе до численних переваг для вас і ваших зацікавлених сторін.

Хто має право проводити сертифікацію відповідно до ISO 39001?

На сьогоднішній день сертифікація в Україні є добровільною, але цей процес дозволяє зменшити ризики правових питань. Проведення добровільної сертифікації дозволяє вам активно дотримуватися всіх законодавчих вимог та уникати можливих санкцій. Вона збільшить довіру споживачів, підвищить конкурентоспроможність, поліпшить внутрішнє управління, та відкриє нові можливості на ринку

Сертифікація акредитованим органом є ключовим етапом для підтвердження відповідності вашої системи управління міжнародним стандартам.

Цей процес надає важливі переваги для вашого бізнесу, а саме:

 • Визнання світовим ринком: Сертифікація акредитованим органом вказує на високий ступінь довіри до вашої системи управління. Це робить ваш бізнес більш привабливим для міжнародних партнерів та клієнтів.
 • Зменшення ризиків правових питань: Проведення добровільної сертифікації дозволяє вам активно дотримуватися всіх законодавчих вимог та уникати можливих санкцій.
 • Підвищення ефективності: Процес сертифікації змушує оцінити та оптимізувати процеси в компанії, що може призвести до підвищення ефективності та зменшення ризиків.
 • Залучення нових клієнтів: Багато компаній вимагають сертифікацію як умову співпраці. Це відкриває нові можливості для залучення клієнтів та ринків.
 • Зміцнення репутації: Сертифікація є свідченням вашого зобов’язання до високих стандартів та допомагає підтвердити вашу репутацію надійного партнера чи постачальника.

Обираючи акредитований орган для сертифікації, ви забезпечуєте найвищий рівень визнання та довіри у вашій галузі.

Що ви можете очікувати від нас?

Наші фахівці мають інноваційне мислення, що дозволяє нам вирішувати нестандартні завдання з максимальною швидкістю та зручністю.

Етапи сертифікації

ДСТУ ISO 39001:2015

Factum – це консалтингова компанія в області технічного регулювання продукції. Іншими словами, ми займаємось тим, що допомагаємо підприємцям підготувати продукцію до реалізації на ринку.

01

Подача заявки

02

Аналізування заявки

03

Створення програми аудиту

04

Планування аудиту

05

Проведення аудиту

06

Підготовка звіту про аудит

07

Рішення щодо сертифікації

08

Оформлення сертифікату та ліцензійної угоди