©Factum 2024. All rights reserved.
Меню

Легалізація вашої професійної діяльності

Factum ©2024

+38 (067) 256 87 44

ФАКТУМ — ваша фактична перевага

post-img

Здійснене, факт. Саме це означає латинське слово FACTUM, яке стало назвою компанії. Компанія об'єднала людей, які бачили свою місію у наданні вітчизняному споживачеві безпечної та якісної продукції.

Тому «Центр Оцінки Відповідності «ФАКТУМ» створювався як орган сертифікації продукції (послуг) та систем менеджменту

Факт про

повноваження

«Центр Оцінки відповідності «ФАКТУМ» акредитований НААУ як орган сертифікації систем менеджменту (ат.акр. №8O095).

Факт про

визнання

НААУ є асоційованим членом Європейської кооперації з акредитації (ЄА) та підписантом двосторонньої угоди про визнання (ЄА BLA) за напрямами: акредитації органів із сертифікації продукції, органів із сертифікації систем менеджменту тощо. ЄА визнала, що всі напрямки діяльності НААУ відповідають встановленим у Європі вимогам у сфері акредитації. Таким чином НААУ здійснює діяльність, визнану на рівні Європейського Союзу (https://iaf.nu/en/member-details/?member_id=67).

Що ви можете очікувати від нас?

Наші фахівці мають інноваційне мислення, що дозволяє нам вирішувати нестандартні завдання з максимальною швидкістю та зручністю.

<span>Dictum Factum:</span> сказано – зроблено. Це основний принцип нашої діяльності, який дозволяє нам працювати до повного успіху. Три складові успіху: <span>Dictum Factum:</span> сказано – зроблено. Це основний принцип нашої діяльності, який дозволяє нам працювати до повного успіху. Три складові успіху: <span>Dictum Factum:</span> сказано – зроблено. Це основний принцип нашої діяльності, який дозволяє нам працювати до повного успіху. Три складові успіху: <span>Dictum Factum:</span> сказано – зроблено. Це основний принцип нашої діяльності, який дозволяє нам працювати до повного успіху. Три складові успіху: <span>Dictum Factum:</span> сказано – зроблено. Це основний принцип нашої діяльності, який дозволяє нам працювати до повного успіху. Три складові успіху:

Dictum Factum: сказано – зроблено. Це основний принцип нашої діяльності, який дозволяє нам працювати до повного успіху. Три складові успіху:

  • НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ

    Неупередженість органу сертифікації «Центр Оцінки відповідності «ФАКТУМ» передбачає незалежність від будь-якого неналежного впливу на сертифікаційне рішення, яке має бути об'єктивним та базуватись виключно на фактах.

  • ПРОЗОРІСТЬ

    Наявність на сертифікаті QR-коду забезпечує точну та достовірну інформацію щодо сертифікату (призупинення, поновлення, скасування або розширення чи скорочення сфери сертифікації), також інформацію щодо назви відповідного нормативного документа, сфери й географічного розташування щодо конкретного сертифікованого клієнта.

FACTUM: надійний партнер вітчизняного бізнесу

Виробники, постачальники та споживачі продукції, що звернулися до нас, фактично отримують цілий комплекс послуг:

01

Подача заявки

02

Аналізування заявки

03

Створення програми аудиту

04

Планування аудиту

05

Проведення аудиту

06

Підготовка звіту про аудит

07

Рішення щодо сертифікації

08

Оформлення сертифікату та ліцензійної угоди