©Factum 2024. All rights reserved.
Меню

Легалізація вашої професійної діяльності

Factum ©2024

+38 (067) 256 87 44

Сертифікація ДСТУ ISO 37001:2018

Що таке ISO 37001?

ISO 37001 є міжнародним стандартом, який встановлює вимоги до систем управління протидії хабарництву (антикорупційні системи). Стандарт ISO 37001 розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO) і призначений для застосування в організаціях будь-якого розміру, типу та галузі діяльності.

Основна мета ISO 37001 – допомагати організаціям у створенні ефективних систем управління протидії корупції, які спрямовані на запобігання, виявлення та вирішення випадка ситуацій хабарництва. Стандарт містить в собі вимоги та настанови щодо встановлення, упровадження, підтримки, перегляду та вдосконалення системи управління  щодо  протидії корупції.

Застосування стандарту дозволяє організаціям демонструвати свою зобов’язаність до прозорості та етичності, а також сприяє будівництву довіри серед зацікавлених сторін.

Кому підходить сертифікація за стандартом ISO 37001?

Сертифікація за стандартом ISO 37001 підходить різним організаціям незалежно від їх розміру, галузі діяльності та регіону. Цей стандарт призначений для застосування у всіх сферах бізнесу, державних установ, неприбуткових організацій і будь-яких інших організацій, які бажають встановити систему управління протидії хабарництву та корупції.

 

Зокрема, сертифікація за ISO 37001 може бути корисною для:

 • Приватних компаній: Всі види бізнесу, включаючи малий та середній бізнес, міжнародні корпорації і підприємства будь-яких галузей.
 • Громадських установ: Державні органи, муніципальні установи та інші громадські організації, які прагнуть забезпечити прозорість та ефективність у своїй діяльності.
 • Неприбуткових організацій: Організації, які працюють у секторі громадянського суспільства та надають послуги в гуманітарних чи соціальних галузях.
 • Будь-яких організацій, що співпрацюють з іншими: Організації, які мають бізнес-відносини з іншими підприємствами чи установами і хочуть підтвердити свою прив’язаність до антикорупційних принципів.

Сертифікація за ISO 37001 дозволяє організаціям ефективно управляти ризиками хабарництва та корупції, збільшувати довіру зацікавлених сторін і демонструвати свою відданість етичним принципам та відповідальному бізнесу.

Чим корисний стандарт ISO 37001 для моєї організації?

Впровадження та отримання сертифікації за стандартом ISO 37001 може мати кілька корисних аспектів для вашої організації:

 

 • Зменшення ризиків корупції: Стандарт надає конкретні вимоги та настанови для створення ефективнихої системи управління протидії корупції, що дозволяє вашій організації ефективно виявляти, запобігати та вирішувати ситуації випадки хабарництва.
 • Підвищення рівня довіри: Сертифікація за ISO 37001 може служити доказом того, що ваша організація серйозно ставиться до питань етики та прозорості. Це може сприяти підвищенню довіри серед клієнтів, партнерів та інших зацікавлених сторін.
 • Забезпечення відповідності: ISO 37001 визначає міжнародні стандарти для управління антикорупційними заходами, що може бути важливим фактором при взаємодії з різними ринками та регуляторами.
 • Покращення репутації: Здійснення заходів щодо протидії корупції і отримання сертифікації може поліпшити репутацію вашої організації в очах клієнтів, інвесторів та інших зацікавлених сторін.
 • Ефективне управління ризиками: Стандарт допомагає організаціям визначити, оцінити та керувати ризиками, пов’язаними з корупцією, що може призвести до покращення ефективності та стійкості бізнес-процесів.
 • Глобальна конкурентоспроможність: Оскільки ISO 37001 – це міжнародний стандарт, його впровадження може підсилити позиції вашої організації на міжнародному ринку і покращити конкурентоспроможність.

Враховуючи ці фактори, ви можете використовувати стандарт ISO 37001 як стратегічний інструмент для покращення управління вашою організацією та зміцнення її позицій на ринку.

Хто має право проводити сертифікацію відповідно до ISO 37001?

На сьогоднішній день сертифікація в Україні є добровільною, але цей процес дозволяє зменшити ризики правових питань. Проведення добровільної сертифікації дозволяє вам активно дотримуватися всіх законодавчих вимог та уникати можливих санкцій. Вона збільшить довіру споживачів, підвищить конкурентоспроможність, поліпшить внутрішнє управління, та відкриє нові можливості на ринку

Сертифікація акредитованим органом є ключовим етапом для підтвердження відповідності вашої системи управління міжнародним стандартам.

Цей процес надає важливі переваги для вашого бізнесу, а саме:

 • Визнання світовим ринком: Сертифікація акредитованим органом вказує на високий ступінь довіри до вашої системи управління. Це робить ваш бізнес більш привабливим для міжнародних партнерів та клієнтів.
 • Зменшення ризиків правових питань: Проведення добровільної сертифікації дозволяє вам активно дотримуватися всіх законодавчих вимог та уникати можливих санкцій.
 • Підвищення ефективності: Процес сертифікації змушує оцінити та оптимізувати процеси в компанії, що може призвести до підвищення ефективності та зменшення ризиків.
 • Залучення нових клієнтів: Багато компаній вимагають сертифікацію як умову співпраці. Це відкриває нові можливості для залучення клієнтів та ринків.
 • Зміцнення репутації: Сертифікація є свідченням вашого зобов’язання до високих стандартів та допомагає підтвердити вашу репутацію надійного партнера чи постачальника.

Обираючи акредитований орган для сертифікації, ви забезпечуєте найвищий рівень визнання та довіри у вашій галузі.

 

Що ви можете очікувати від нас?

Наші фахівці мають інноваційне мислення, що дозволяє нам вирішувати нестандартні завдання з максимальною швидкістю та зручністю.

Етапи сертифікації

ДСТУ ISO 37001:2018

Factum – це консалтингова компанія в області технічного регулювання продукції. Іншими словами, ми займаємось тим, що допомагаємо підприємцям підготувати продукцію до реалізації на ринку.

01

Подача заявки

02

Аналізування заявки

03

Створення програми аудиту

04

Планування аудиту

05

Проведення аудиту

06

Підготовка звіту про аудит

07

Рішення щодо сертифікації

08

Оформлення сертифікату та ліцензійної угоди