©Factum 2024. All rights reserved.
Меню

Легалізація вашої професійної діяльності

Factum ©2024

+38 (067) 256 87 44

Сертифікація ДСТУ ІSO 28000:2008

Що таке ISO 28000?

ISO 28000 є міжнародним стандартом, який визначає вимоги до систем управління ланцюгом постачання та безпеки. Цей стандарт був розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO) і призначений для допомоги організаціям у забезпеченні безпеки свого ланцюга постачання.

ISO 28000 враховує різні аспекти безпеки ланцюга постачання, включаючи фізичну безпеку, безпеку інформації, та інші аспекти, які можуть впливати на надійність та ефективність ланцюга постачання. Стандарт надає рамки для впровадження систем управління, що допомагають організаціям ідентифікувати, оцінювати та керувати ризиками, пов’язаними з безпекою ланцюга постачання.

Організації, які вирішують впровадити систему управління ланцюгом постачання та безпекою відповідно до ISO 28000, можуть збільшити свою здатність ефективно реагувати на потенційні загрози та забезпечити стабільність та надійність свого ланцюга постачання.

Кому підходить сертифікація за стандартом ISO 28000?

Сертифікація за стандартом ISO 28000 підходить різним типам організацій, особливо тим, які мають значний ланцюг постачання та хочуть забезпечити його безпеку та надійність. Цей стандарт може бути корисним для:

 1. Виробників і постачальників:

– Організації, які виробляють товари або надають послуги та мають широкий ланцюг постачання.

 1. Транспортні компанії:

– Компанії, які займаються перевезенням товарів та матеріалів, особливо ті, які мають складні логістичні ланцюги.

 1. Логістичні компанії:

– Організації, які спеціалізуються на керуванні логістикою та постачанням для інших компаній.

 1. Організації із великим обсягом інформації:

– Ті, хто обробляє великі обсяги конфіденційної інформації про ланцюг постачання, можуть скористатися впровадженням заходів інформаційної безпеки.

 1. Організації, які бажають зменшити ризики:

– Організації, які розуміють важливість ідентифікації та управління ризиками у своєму ланцюгу постачання.

 1. Організації, що працюють з критичними інфраструктурами:

– Сектори, такі як енергетика, транспорт, телекомунікації, які мають критичну інфраструктуру, можуть знайти цей стандарт особливо корисним.

Сертифікація за ISO 28000 може покращити довіру клієнтів, забезпечити конкурентні переваги та сприяти загальному управлінню ризиками та безпекою в організації.

Чим корисний стандарт ISO 28000 для моєї організації?

Стандарт ISO 28000 може мати кілька корисних аспектів для вашої організації:

 1. Покращення безпеки ланцюга постачання:

– ISO 28000 допомагає ідентифікувати та управляти ризиками безпеки в ланцюгу постачання, забезпечуючи ефективний захист від можливих загроз.

 1. Підвищення довіри клієнтів:

– Сертифікація за ISO 28000 може служити підтвердженням вашої здатності ефективно керувати безпекою та ризиками в ланцюгу постачання, що підвищить довіру клієнтів та партнерів.

 1. Зменшення ризиків і втрат:

– Реалізація стандарту дозволяє організації ідентифікувати потенційні ризики та приймати заходи для зменшення ймовірності виникнення проблем та втрат.

 1. Покращення ефективності та продуктивності:

– Управління ризиками і безпекою може покращити ефективність та продуктивність в ланцюгу постачання, дозволяючи ефективніше реагувати на непередбачені обставини.

 1. Відповідність законодавству та стандартам:

– Стандарт ISO 28000 допомагає вашій організації відповідати вимогам законодавства та стандартам безпеки, що може бути особливо важливим у високоризикових галузях.

 1. Конкурентні переваги:

– Маючи сертифікат ISO 28000, ваша організація може використовувати його як конкурентну перевагу, показуючи вашу здатність забезпечувати високий рівень безпеки та управління ризиками.

 1. Підвищення свідомості персоналу:

– Впровадження стандарту може сприяти підвищенню рівня свідомості та навичок персоналу з питань безпеки ланцюга постачання.

Загальною метою є створення стійкого та надійного ланцюга постачання, який може ефективно протистояти потенційним загрозам та ризикам.

Хто має право проводити сертифікацію відповідно до ISO 28000?

На сьогоднішній день сертифікація в Україні є добровільною, але цей процес дозволяє зменшити ризики правових питань. Проведення добровільної сертифікації дозволяє вам активно дотримуватися всіх законодавчих вимог та уникати можливих санкцій. Вона збільшить довіру споживачів, підвищить конкурентоспроможність, поліпшить внутрішнє управління, та відкриє нові можливості на ринку

Сертифікація акредитованим органом є ключовим етапом для підтвердження відповідності вашої системи управління міжнародним стандартам.

Цей процес надає важливі переваги для вашого бізнесу, а саме:

 • Визнання світовим ринком: Сертифікація акредитованим органом вказує на високий ступінь довіри до вашої системи управління. Це робить ваш бізнес більш привабливим для міжнародних партнерів та клієнтів.
 • Зменшення ризиків правових питань: Проведення добровільної сертифікації дозволяє вам активно дотримуватися всіх законодавчих вимог та уникати можливих санкцій.
 • Підвищення ефективності: Процес сертифікації змушує оцінити та оптимізувати процеси в компанії, що може призвести до підвищення ефективності та зменшення ризиків.
 • Залучення нових клієнтів: Багато компаній вимагають сертифікацію як умову співпраці. Це відкриває нові можливості для залучення клієнтів та ринків.
 • Зміцнення репутації: Сертифікація є свідченням вашого зобов’язання до високих стандартів та допомагає підтвердити вашу репутацію надійного партнера чи постачальника.

Обираючи акредитований орган для сертифікації, ви забезпечуєте найвищий рівень визнання та довіри у вашій галузі.

Що ви можете очікувати від нас?

Наші фахівці мають інноваційне мислення, що дозволяє нам вирішувати нестандартні завдання з максимальною швидкістю та зручністю.

Етапи сертифікації

ДСТУ ІSO 28000:2008

Factum – це консалтингова компанія в області технічного регулювання продукції. Іншими словами, ми займаємось тим, що допомагаємо підприємцям підготувати продукцію до реалізації на ринку.

01

Подача заявки

02

Аналізування заявки

03

Створення програми аудиту

04

Планування аудиту

05

Проведення аудиту

06

Підготовка звіту про аудит

07

Рішення щодо сертифікації

08

Оформлення сертифікату та ліцензійної угоди